Logo Crossweb

No account yet? Forgot password

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Send

Inżynier systemowy - Cloud System Engineer

Refreshed: 2 weeks ago

Key information

Type: Admin
Level: regular

formal aspects

Contract type: employment contract, contract of mandate, b2b

projects

Type of projects: own product
Product name: Comarch Infraspace Cloud (https://www.comarch.pl/handel-i-uslugi/ict/infraspace-cloud/)

Required technologies /tools

Expected:
Linux
MySQL
Welcome:
Bash
Perl
Python

other requirements

Foreign language: English
Level:

Benefity dla pracowników

Health
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej
Integration budget
  • Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach, o co dbamy m.in. poprzez udział w imprezach integracyjnych czy wspólnych inicjatywach dla lokalnych społeczności
Event budget
  • Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia (np. Mundial Comarch, Comarch ONrun/ONbike)
Development budget
  • Możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia, konferencje)
  • Ciekawe zadania związane z najnowszymi technologiami i rozwiązania IT
  • Praca przy międzynarodowych projektach dla największych światowych marek Szansa nauki od najlepszych - w Comarch pracuje wielu specjalistów

Chcesz pracować z najnowszymi technologiami oraz realizować rozwój usługi Kubernetes w środowisku chmurowym? Lubisz rozwiązywać niebanalne problemy, wyzwania i chcesz się ciągle rozwijać? Szukamy inżynierów-pasjonatów, którzy zaangażują się w rozwój usług PaaS w ramach platformy chmurowej Comarch.

PROFIL PRACOWNIKA

  • Wykształcenie wyższe informatyczne (również studenci ostatnich lat)
  • Znajomość języka angielskiego oraz polskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
  • Praktyczne doświadczenie w obsłudze systemów operacyjnych Linux
  • Wiedza z zakresu konfiguracji i administracji serwerów i usług: MySQL, Rabbit, systemy monitoringu Prometheus, Zabbix
  • Mile widziana znajomość SQL, Bash, Perl, Python
  • Umiejętność pracy w zespole, odpowiedzialność i terminowość wykonywania zadań, wysoka kultura osobista

TWOJE ZADANIA

  • Wsparcie I i II linii w zakresie obsługi usług oferowanych klientom Comarch
  • Zapewnienie codziennej obsługi zgłoszeń w systemie ticketowym
  • Konfiguracja monitoringu systemów i aplikacji
  • Wdrażanie nowych wersji aplikacji
  • Tworzenie dokumentacji technicznej
  • Współtworzenie raportów z incydentów

DLA CIEBIE

  • Okazja do pracy z najnowszymi technologiami - projekt w środowisku private cloud opartym o Kubernetes
  • Rozwijająca praca w zespole R&D - możliwość zdobycia doświadczenia i połączenia umiejętności administratora IT z nowoczesnymi narzędziami DevOps
  • Nowe wyzwania wspierające rozwój zawodowy i podnoszące kwalifikacje
  • Praca w modelu hybrydowym (po okresie wdrożenia), elastyczne godziny pracy
  • Praca w młodym, a zarazem doświadczonym zespole, nastawionym na dzielenie się wiedzą
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia
  • Udział w imprezach integracyjnych czy wspólnych inicjatywach dla lokalnych społeczności
##administrator##cloud
Rekrutacja online

Similar offers in your area