en

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
<< przejdź do listy wydarzeń
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

Security Case Study 2020

Wydarzenie:
Security Case Study 2020
Typ wydarzenia:
Konferencja
Kategoria:
IT
Tematyka:
Data:
10.09.2020 (czwartek) - 11.09.2020 (piątek)
Godzina:
08:00
Język:
polski
Wstęp:
Płatne
Miasto:
Miejsce:
On-line
Adres:
On-line
Strona www:
Opis:
Konferencja dobrze znana w świecie IT Security. Poświęcona w całości cyberbezpieczeństwu. Tegoroczna VIII już edycja SCS ze względu na bezpieczeństwo i komfort uczestników odbędzie się w Wirtualnym Centrum Konferencyjnym. Organizatorzy zadbają o to aby odwzorować konferencję taką, jaką ją zapamiętaliśmy z poprzednich edycji.

SCS skupia menedżerów i dyrektorów IT, szefów działów bezpieczeństwa (CISO /CSO), osoby odpowiedzialne za administrowanie sieciami i systemami IT, szefów działów audytu, konsultantów i ekspertów bezpieczeństwa informacji, przedstawicieli służb mundurowych, specjalistów ds. bezpieczeństwa teleinformatycznego, specjalistów ds. kryminalistyki oraz oczywiście pasjonatów i entuzjastów IT.

SCS 2020 to 3 sceny tematyczne: SCS PRO, SCS OPEN i SCS VENDORS a także specjalistyczne warsztaty oraz duża hala SCS EXPO.

SCS 2020 to również networking! Uczestnicy będą mogli spotkać się wzajemnie za pośrednictwem awatarów, porozmawiać zarówno w większym gronie jak i indywidualnie spotkać się w specjalnie wyznaczonych strefach networkigowych. Oczywiście nie zabraknie treściwych dyskusji, konkursów i innych atrakcji proponowanych przez wystawców. Czy to nie brzmi zachęcająco!
Widzisz błąd w wydarzeniu? Wydarzenie jest nieaktualne? Poinformuj nas o tym! >>

Podobne wydarzenia