en

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
<< przejdź do listy wydarzeń
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

“Na co mi tylu testerów?” Quality Assurance od początku do końca projektu

Wydarzenie:
“Na co mi tylu testerów?” Quality Assurance od początku do końca projektu
Typ wydarzenia:
Spotkanie
Kategoria:
IT
Tematyka:
Data:
03.11.2020 (wtorek)
Godzina:
15:00
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
Online Event
Adres:
On your computer
Strona www:
Opis:

Często zdarza się, że planując projekt zapominamy o tym, co kluczowe, czyli o jego jakości. Choć brzmi to zaskakująco, taka jest prawda – w początkowej fazie projektu Quality Assurance często traktowane jest po macoszemu. Wynika to po prostu z tego, że nie dla wszystkich pojęcie QA i jego wartość dla biznesu są jasne.


W The Software House prowadzimy dział QA już od 5 lat, dlatego postanowiliśmy zorganizować webinarium, które wyjaśni wszystkie wątpliwości. Dawid Krala, Head of QA w The Software House, zaprosił pięcioro specjalistów, którzy już 3 listopada postarają się przybliżyć różne płaszczyzny jakości w projektach IT.


Podczas dyskusji porozmawiamy o tym jak umiejętnie podejść do projektu, o znaczeniu Quality Assurance w budowaniu aplikacji mobilnych i webowych oraz wpływie różnych specjalności (takich jak analiza biznesowa, testy bezpieczeństwa, automatyzacja testów) na końcową jakość produktu.


Planujesz budowę aplikacji i nie wiesz, czy potrzebujesz testerów? Kompletujesz swój wewnętrzny zespół QA i zastanawiasz się jak się za to zabrać? Jesteś testerem i zastanawiasz się nad ścieżkami rozwoju? A może jesteś developerem i chciałbyś poznać kulisy pracy działu QA?


Niezależnie od tego, po której stronie procesu się znajdujesz – w trakcie wydarzenia poruszymy wszystkie najważniejsze aspekty jakości projektów software’owych i odpowiemy na pytanie, czy każdy QA może być specjalistą od wszystkiego?


DARMOWE ZAPISY https://bit.ly/31lycwK

Uczestnicy (1):
Widzisz błąd w wydarzeniu? Wydarzenie jest nieaktualne? Poinformuj nas o tym! >>

Podobne wydarzenia