en

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
<< przejdź do listy wydarzeń
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

Event Storming jako narzędzie biznesowe

Wydarzenie:
Event Storming jako narzędzie biznesowe
Typ wydarzenia:
Warsztaty
Kategoria:
IT
Tematyka:
Data:
22.01.2020 (środa)
Godzina:
18:00
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
TBD
Strona www:
Opis:

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie warsztatowe organizowane przez Agile4U, które odbędzie się 22 stycznia 2020r. o godzinie 18.00


Wstęp na spotkanie jest wolny, obecność na wcześniejszych spotkaniach nie jest wymagana - pomiędzy spotkaniami nie ma żadnych zależności, do naszej społeczności można dołączyć w dowolnym momencie.


Miejsce spotkania podamy niedługo!


Opis:

Event Storming - czyli grupowe wizualizowanie wydarzeń z Twojego biznesu na ścianie. Jak i kiedy go używać? Dlaczego zyskuje ostatnio wielką popularność? Co jest w nim takiego specjalnego?


Jeśli chcesz uzyskać odpowiedzi na te pytania lub po prostu przećwiczyć sobie Event Storming zapraszam Cię na ten warsztat. Na realistycznej domenie użyjemy Event Stormingu na tzw. poziomie Big Picture. Event Storming na tym poziomie jest przede wszystkim narzędziem biznesowym (nie technicznym) Służy do niesamowicie szybkiego dojścia do wspólnego rozumienia bieżących problemów uwzględniając nie tylko istniejące systemy IT, ale także szerszy kontekst. Pomaga też w zlokalizowaniu ograniczeń wymagających poprawy. I to wszystko przy użyciu karteczek i kilku godzin wspólnego czasu. Zapraszam!


Prowadzącym warsztat będzie Szymon Janikowski

Deweloper i lider o szerokich horyzontach. Jest trenerem i konsultantem związanym z Bottega IT Minds. Wywodzi się ze środowiska Java, ale podczas swojej kariery tworzył też front-end oraz odpowiadał za tworzenie efektywnie działających zespołów. W swoich doświadczeniach stara się odnajdywać to co uniwersalne i niezmienne i to w pierwszej kolejności przekazywać na szkoleniach. Prywatnie mąż i ojciec czwórki dzieci.
Widzisz błąd w wydarzeniu? Wydarzenie jest nieaktualne? Poinformuj nas o tym! >>

Pracodawcy IT: Toruń

Droptica
Software House

Rzeszów, Toruń, Trójmiasto, Wrocław
technologie:
PHP, JavaScript
typ projektów:
projekty dla klientów
 
Zobacz wszystkie firmy >>


Podobne wydarzenia