en

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
<< przejdź do listy wydarzeń
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

CONSDATA TECH #5 - Domain Driven Design w oparciu o Axon Framework

Wydarzenie:
CONSDATA TECH #5 - Domain Driven Design w oparciu o Axon Framework
Typ wydarzenia:
Spotkanie
Kategoria:
IT
Tematyka:
DDD
Data:
28.01.2021 (czwartek)
Godzina:
18:00
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
Online Event
Adres:
On your computer
Strona www:
Opis:

O WYDARZENIU


Consdata Tech przechodzi z przestrzeni biurowej +jeden prosto do Waszych domów! A wraz z nią, same konkrety, merytoryka i nurtujące tematy techniczne poruszane przez doświadczonych programistów. Zapraszamy na live stream tego wydarzenia, a wszystkich chętnych również do uczestnictwa w dyskusji. Po prelekcji obiecujemy niespodziankę dla tych najuważniejszych z Was - jeśli lubicie rywalizację, zostańcie do końca!


Consdata Tech to inicjatywa, której celem jest dzielenie się wiedzą i doświadczeniem w formie cyklicznych meetupów. Stawiamy na interakcję między prelegentem a uczestnikami spotkania, co przy okazji pozwala na ciekawą konfrontację różnych punktów widzenia. Każde ze spotkań koncentruje się wokół jednego tematu przewodniego - dotychczas były to: Event Sourcing, Micro Frontends, Openshift czy Reaktywne programowanie.


A co szykujemy tym razem?


DOMAIN DRIVEN DESIGN W OPARCIU O AXON FRAMEWORK


Podczas wystąpienia poznasz podstawowe elementy i techniki składające się na DDD. Zamodelujesz prostą domenę, a wypracowany model przeniesiesz na kod źródłowy. To wszystko z wykorzystaniem dobrodziejstw narzędzia do tego stworzonego czyli Axona.


PRELEGENT - MATEUSZ KOCISZEWSKI


Full Stack Developer stawiający rozwój na szczycie piramidy potrzeb. Tak jak każdy w świecie dostrzega na własnej skórze ograniczoność czasu, lecz pomimo tego stara się być aktywny - na siłowni lub na basenie. Mniej wymagające spędzanie czasu w postaci obejrzenia dobrego filmu czy serialu również nie jest mu obce. Pograć też lubi, cyfrowo jak i planszowo.

Uczestnicy (1):
Widzisz błąd w wydarzeniu? Wydarzenie jest nieaktualne? Poinformuj nas o tym! >>

Podobne wydarzenia