en

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
<< przejdź do listy wydarzeń
To wydarzenie już się odbyło. Sprawdź nadchodzące wydarzenia

CONSDATA TECH #4 - Spring Webflux - reaktywne programowanie w Springu

consdata-tech-4-spring-webflux-reaktywne-programowanie-w-springu
Wydarzenie:
CONSDATA TECH #4 - reaktywne programowanie w Springu
Typ wydarzenia:
Spotkanie
Kategoria:
IT
Tematyka:
Data:
26.11.2020 (czwartek)
Godzina:
18:00
Język:
polski
Wstęp:
Bezpłatne
Miasto:
Miejsce:
Online Event
Adres:
On your computer
Rejestracja:
Strona www:
Facebook:
Prelegenci:
Opis:

O WYDARZENIU


Consdata Tech przechodzi z przestrzeni biurowej +jeden prosto do Waszych domów! A wraz z nią, same konkrety, merytoryka i nurtujące tematy techniczne poruszane przez doświadczonych programistów. Zapraszamy na live stream tego wydarzenia, a wszystkich chętnych również do uczestnictwa w dyskusji. Po prelekcji obiecujemy niespodziankę dla tych najuważniejszych z Was - jeśli lubicie rywalizację, zostańcie do końca!


Consdata Tech to inicjatywa, której celem jest dzielenie się wiedzą i doświadczeniem w formie cyklicznych meetupów. Stawiamy na interakcję między prelegentem a uczestnikami spotkania, co przy okazji pozwala na ciekawą konfrontację różnych punktów widzenia. Każde ze spotkań koncentruje się wokół jednego tematu przewodniego - dotychczas były to: Event Sourcing, Micro Frontends i Openshift.


A co szykujemy tym razem?


SPRING WEBFLUX - REAKTYWNE PROGRAMOWANIE W SPRINGU


Podczas spotkania przybliżymy, czym jest reaktywne programowanie oraz jakie są jego najważniejsze cechy i mechanizmy. Pokażemy, jak to jest zrobione w Springu, a także zastanowimy się, kiedy warto, a kiedy nie warto używać reaktywnego programowania. Stworzymy razem przykładowe Webfluxowe API i wykorzystamy w praktyce nową reaktywną alternatywę RestTemplate'a: WebClient'a.


PRELEGENT - MAREK PAWEŁCZYK


Porusza się w gąszczu kodu już od ponad siedmiu lat. Miłośnik nowinek technologicznych i astronomicznych. Elastyczny programista, który w Consdacie pracował już w każdym możliwym projekcie. Po robocie wyjmuje gary z szafki i robi piwo.

Widzisz błąd w wydarzeniu? Wydarzenie jest nieaktualne? Poinformuj nas o tym! >>

Podobne wydarzenia