pl

Log in

Nie masz konta? Forgot password

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
<< Go to event list
This event has already taken place. Check upcoming events

Agile Warsaw #219. Radical Candor (w czasach pracy zdalnej)

Event:
Agile Warsaw #219. Radical Candor
Event type:
Meetup
Category:
Topic:
Date:
30.11.2020 (monday)
Time:
19:00
Language:
Polish
Price:
Free
City:
Place:
Online Event
Address:
On your computer
www:
Description:

# Radical Candor (w czasach pracy zdalnej), czyli jak w czasach pracy zdalnej dawać i otrzymywać lepszy feedback?


Feedback to temat, który wystarczająco daje się we znaki w normalnej sytuacji. Jak jednak radzić sobie, kiedy interakcje zostały ograniczone do komunikatora i kamerki, a na przekazanie informacji zwrotnych, często bardzo ciężkich, nie ma szans na żywo?


Radykalna Szczerość (Radical Candor) to złoty środek między byciem obrzydliwie agresywnym z jednej strony i rujnująco empatycznym z drugiej. To podejście zakłada wspólpracę która łączy w odpowiedni sposób pochwały z krytyką, by pomóc im uzyskiwać lepsze wyniki... i być lepszymi kolegami z zespołu, pracownikami, czy managerami.


Każdy, kto pracuje z innymi i musi dawać lub otrzymywać feedback - i chce robić to lepiej i bardziej świadomie, może wynieść z tego wydarzenia coś dla siebie.


----

# Karolina Solis


Karolina (obecnie SM w Reckitt Benckiser) wspiera zespoły i organizacje w wytwarzaniu oprogramowania w metodykach zwinnych jako zdalny Scrum Master. Prowadzi szkolenia i meetupy związane z feedbackiem, Scrumem, zwinnością i szeroko pojętym rozwojem w kontekście IT. Ogromna fanka Jiry i produktów Atlassiana, w szczególności doskonale utrzymanych tablic i eleganckich workflow'ów. W poprzednim życiu Marketing i PR Manager. Wierzy, że Agile i Scruma tworzą nie tylko narzędzia i procesy - ale przede wszystkim ludzie i relacje. Prywatnie kocia mama i szczęśliwa żona. Mentorka tegorocznej edycji Dare IT.


LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/karolinasolis/

Participants (1):
You see an error in an event? The event is out of date? Tell us about it! >>

Similar events