pl

Log in

Nie masz konta? Forgot password

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
<< Go to event list

#21 Spotkanie OLMUG

Event:
#21 Spotkanie OLMUG
Event type:
Meetup
Category:
IT
Date:
21.01.2021 (thursday)
Time:
18:00
Language:
Polish
Price:
Free
City:
Place:
aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego 10/14
Address:
aleja Marszałka Józef a Piłsudskiego 10/14
www:
Description:

UWAGA: Spotkanie odbędzie w nowym biurze firmy SoftwareHut, które mieści się centrum Dukat (Al. Piłsudskiego 10/14). Sala znajduje się po prawej stronie na piętrze -1, w części handlowej (na załączonym obrazku są oznaczone drzwi, którymi wchodzi się do tej części). Na poziom -1 można zjechać windą lub ruchomymi schodami.


18:00 - Visual Studio na sterydach - Daniel Plawgo


Opis prezentacji: Visual Studio jest bardzo dobrym IDE, które już z pudełka udostępnia bardzo dużo funkcjonalności. Ale można jeszcze zwiększyć efektywność pracy poprzez instalację dodatków. Podczas prezentacji pokażę Ci, które dodatki warto zainstalować. Skupię na tych bezpłatnych, ale też wspomną o tych płatnych, w które warto zainwestować.


Opis prelegenta (Daniel Plawgo): Na co dzień programista technologii .NET (obecnie .NET Lead Developer w olsztyńskim oddziale firmy SoftwareHut), certyfikowany trener, prelegent, dla którego programowanie to również hobby. Od lat związany z społecznością pasjonatów technologii Microsoftu, początkowo jako Microsoft Student Partner, Student Konsultant, a obecnie lider olsztyńskiej grupy .NET OLMUG. W wolnej chwili prowadzi bloga - https://plawgo.pl, autor darmowego kursu Visual Studio.


19:15 - Rekrutacja w IT - Marta Gałęziewska


Opis prezentacji: Prezentacja jest dla „tych wszystkich którym się nie podoba i chcą sobie zmienić ‘’.

You see an error in an event? The event is out of date? Tell us about it! >>

Similar events